O nas

 

Restauracja Pizzeria Paloma

Pizzeria Paloma wyróżnia się przede wszystkim wybornym smakiem włoskiej kuchni. Oferujemy Państwu ponad 40 kompozycji pizz w różnych rozmiarach tj.: tradycyjne, mięsne, rybne, wegetariańskie, z drobiem, serowe, na ostro. Jako pierwsi w Szczecinie wprowadziliśmy na rynek pizze gigant o średnicy 50 cm. Jesteśmy kreatywni, dlatego dajemy naszym Klientom możliwość samodzielnego doboru składników. Pamiętamy również o możliwych różnicach w gustach, więc oferujemy opcję „pół na pół”, czyli dwie połowy pizzy z różnymi smakami.
Specjalizujemy się w kuchni włoskiej, szczególnie makarony, zapiekanki, dania główne. Jednak w ofercie są również przekąski, pieczywo, sałatki czy napoje. W nowym menu proponujemy Państwu dania rybne. Pozwólmy, by na naszych stołach zagościły zdrowe i smaczne ryby.
Nieodłączną częścią naszych potraw są włoskie sery: mozzarella, gorgonzola, ricotta, parmezan, którymi szczycą się poszczególne regiony Italii, dodawane do potraw tworzą wyśmienity, niezapomniany smak i rozkosz dla podniebienia. Doskonałą oprawą dla tak przygotowanych posiłków jest niewątpliwie dobre wino i atmosfera panująca w naszej Pizzerii.
        Serwowane u nas włoskie potrawy rozpalają zmysły oraz zachęcają do podroży po raju kulinarnych smaków. U nas skosztować można wspaniałej pizzy, której niepowtarzalny smak jest kombinacją tradycyjnej włoskiej receptury i naszych własnych pomysłów. Taką właśnie kuchnię oferujemy Państwu w Pizzerii Paloma. Staramy się czarować Państwa wyszukanym smakiem potraw, estetyką wnętrza, profesjonalną obsługą oraz nastrojową muzyką.
          Wnętrze lokalu nabrało współczesnej i ciepłej aranżacji. Posiadamy dwie sale z możliwością rezerwacji i organizacji imprez okolicznościowych.
          Modernizujemy kuchnie, wzbogacamy menu, szkolimy kadrę. W okresie letnim uruchamiamy dostawę na skuterach by jak najszybciej zamawiane potrawy docierały do Państwa ciepłe i aromatyczne.
        Po raz kolejny pragniemy zaskoczyć Państwa naszą innowacyjnością. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Dla małych Milusińskich już wkrótce otwieramy jedyną w Szczecinie zintegrowaną z pizzerią salę zabaw „Paloma Kids”. Pragniemy, by czas oczekiwania na posiłek był czasem doskonałej rozrywki. Stworzyliśmy również dziecięce menu, w którym znajdziemy między innymi; pyszną pizzę Bambino czy też zestaw nuggetsy z kurczaka z frytkami. Proponujemy Państwu również organizację urodzin oraz imprez okolicznościowych dla naszych Pociech. Dzięki temu w kilka minut możecie znaleźć się w miejscu, gdzie odpoczniecie od miejskiego zgiełku i spędzicie miły czas z rodziną i znajomymi.
          Naszym celem jest dostarczenie Państwu nie tylko doznań kulinarnych. U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza…